top of page

Ubytovací poriadok

 1. Vykonaním rezervácie potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov a že ste si prečítali, porozumeli a akceptovali tieto rezervačné podmienky. Bez tohto potvrdenia nie je rezervácia platná.​

 2. Pri rezervácii je potrebná úplná platba. Náhrada nie je možná.

 3. Zmeny v rezervácii sú možné iba po predošlom dohovore. Za zakúpený pobyt peniaze nevraciame, ale môžete si vybrať z dvoch možností: a) výber iného dostupného termínu k rezervácii, alebo b) vystavenie darčekového poukazu s platnosťou 1 rok. Dátum rezervácie môžete zmeniť najneskôr 14 dní pred dátumom príchodu. 

 4. V prípade chyby programovania v online rezervačnom systéme, kedy je zverejnená cena za služby vzhľadom na obsah služieb neprimerane nízka/vysoká, upozorníme vás na to do 1 dňa od potvrdenia rezervácie a požiadame o zaplatenie celej ceny.

 5. Rezerváciou súhlasíte, že vaše údaje budú použité na dokončenie rezervačného postupu v súlade so všeobecnými nariadeniami na ochranu osobných údajov GDPR.

 6. Ak máme oficiálne otvorené, neexistujú žiadne výnimky pre obdobie karantény.

 7. Check-in je od 15:00 hod alebo neskôr. Check-out je do 11:00 hod. Late check-out je možný iba v prípade, ak nie je ďalší príchod hostí v ten istý deň. Jednorazový poplatok za Late check-out je 30 Eur. Skorý check-in je možný iba po dohovore vopred a overení si dostupnosti.

 8. Z dôvodu zaistenia pohodlia a bezpečnosti našich hostí je do objektu na prenocovanie povolený vstup iba vopred nahláseným hosťom.

 9. Domáce zvieratá nie sú povolené.

 10. Toto je pokojné miesto, kde si môžete vychutnať prírodu. Vonkajší hluk by mal byť medzi 22:00 hod a 5:00 hod rannou minimálny. Ďakujeme, že beriete ohľad na susedov v Chalets Donovaly ako aj v priľahlých chatách.

 11. Je smutné, že nemôžeme kontrolovať hluk v okolí, najmä počas letných víkendov. Mimosezónne obdobie jari a jesene je najlepší čas na to, aby ste si užili ticho.

 12. V apartmáne je prísny zákaz fajčenia. Cigaretu si môžete vychutnať na terase alebo pred domom.

 13. Komerčné fotenie a filmovanie iba po dohovore vopred.

 14. Darčekový poukaz nahláste vopred pri rezervácii, aby sme vás neurgovali k platbe. Platnosť darčekového poukazu je 1 rok.

 15. Je dôležité dodržať splatnosť zálohovej platby inak bude zarezervovaný termín uvoľnený pre ďalších záujemcov.

 16. Ste plne zodpovedný za akékoľvek škody, ktoré vzniknú počas vášho pobytu na našom majetku. Škody vám budú účtované k náhrade. Hneď nahláste poškodenie a/alebo problémy s údržbou. Kvôli takýmto prípadom je nevyhnutné pri príchode vyplniť údaje z vašej kreditnej karty na check-in dokumente. Tieto údaje budú použité iba s vaším vedomím na náhradu škody za poškodené veci v apartmáne.

 17. Poprosíme Vás, aby ste pri odchode nechali apartmán v čo najbližšom stave, akým sme ho pre vás pripravili.

 18. Akákoľvek nezákonná alebo nevhodná činnosť, alebo správanie sa voči iným hosťom, majiteľom a ubytovaciemu zariadeniu je dôvodom na okamžité ukončenie tejto dohody. Hosť môže byť požiadaný, aby nehnuteľnosť okamžite opustil. Náhrada nie je možná.

 19. Pri odchode z apartmánu vždy skontrolujte, či sú balkónové dvere zatvorené a apartmán vrátane lyžiarne zamknutý. Nezabúdajte si pri odchode z apartmánu vziať kľúče vždy zo sebou, bez nich sa do apartmánu nedostanete. Bez dohľadu je prísny zákaz nechávať akékoľvek dvere otvorené, vrátane hlavných vchodových dverí do Chalets Donovaly.

 20. V prípade zabuchnutia sa alebo akéhokoľvek naliehavého i menej urgentného problému v apartmáne nás neváhajte ihneď kontaktovať na tel. čísle +421 948 899 789.

 21. V apartmáne je prísny zákaz manipulácie s otvoreným ohňom.

 22. Spotrebiče sa môžu používať len podľa priložených návodov. Poškodenie spotrebičov, v rámci neoprávneného užívania alebo zásahu do nich, bude účtované k náhrade škody.

 23. Čokoľvek z inventáru alebo zariadenia apartmánu je zakázané odnášať mimo apartmán.

 24. V prípade akejkoľvek technickej závady alebo poruchy na spotrebičoch nás ihneď kontaktujte na tel. čísle +421 948 899 789.

 25. majetkom a vybavením apartmánu nakladajte podľa vášho najlepšieho vedomia a svedomia, aby si ho mohli plne užiť aj hostia, ktorí prídu po vás alebo vy, pri ďalšej návšteve.

Tento ubytovací poriadok je platný od 10. 7. 2022.

bottom of page